неділя, 9 травня 2010 р.

Хотинська фортеця

У чудової подорожі був чудовий початок. Дорога була кльовою, щастить мені на хороших людей, і цей раз не був винятком, компанія зібралась відмінна, вся поїздка була сповнена веселих історій, жартів, цікавих та легких розмов, гарячого солодкого чаю з коньяком, сміялись до того що аж м"язи на обличчі боліли)))


Ранковий Кам"янець зустрів свіжістю і прохолодою. На автовокзалі в останню хвилину встигли придбати квитки і сісти в автобус який повіз нас в Хотин


Перше що побачила прибувши на місце - безмежний простір і безкрайнє небо! Так було гарно і вільно там дихати, стільки простору навкруги. Та найцікавіше було попереду..
Спочатку було видно самі тільки пагорби, та ось за одним із них перед очима, наче з-під землі виросла велична фортеця, хоча ні не фортеця а величезні мури висота яких просто таки вражає!!! Здається що непрошеним гостям ніколи в житті не потрапити за ці кремезні, грізні мури. Одним словом - непідступна.

Особливо ця велич відчувається на фоні природи, навкруги самі лише пагорби вкриті травою і небо.
Коли вперше її побачила впала в ступор і декілька хвилин стояла на пагорбі і милувалась видом що мені відкрився. Гарно виглядали напівзруйновані стіни які тягнулись схилами, місточки, рештки оборонних башт.

Та найбільше мене вразив Дністер!!! Наскільки він гарний та величний, слів не вистачає щоб описати всю його красу. Та чесно кажучи я й не намагалась, лише стояла за мурами фортеці і вбирала очима і серцем всю ту красу що мені відкрилась. Вид був приголомшливий, отак я там простояла-просиділа години півтори і залишилась би ще, але треба було зважати на час, якого в такі чудові моменти як ведеться завжди не вистачає))



А ще я там бачила величезну кількість равликів)) дорога від води до фортеці була всіяна мільйонами равликів, великих, маленьких, по одному чи групками повзали вони, рухали своїми вусиками, такі ділові і дуже кумедні))







Коли їхали в автобусі, пройшов невеликий дощик і трава була вкрита сріблястими краплинками, повітря було свіже і приємне.
Гарна природа; круті зелені схили; величний, спокійний Дністер; широке небо; неприступна фортеця. Все це залишило незабутні спогади і приємні враження.

7 коментарів:

Артур Контрольоров сказав...

хмм... надо же, два раза был в хотыне, в абсолютном восторге от этого места, а так яскраво передать свои эмоции не могу

да и в своем блоге даже фоток не удосужился выложить

Артур Контрольоров сказав...

кстати, на первый майский уик-энд был в мукачево и наблюдал там по дороге к замку... тоже чудного равлика :)

надо будет выложить фотки

Мандрівниця сказав...

Просто впечатления от поездки переполняют, вот я их свеженькими с пылу с жару сразу же и выложила, наверное, по этому такие яркие.
А вот ваши фотографии с Хотина, очень интересно было бы посмотреть, ведь когда на знакомые места смотришь глазами другого человека, открываешь для себя много нового и интересного.
А Мукачево я очень люблю, была там всего один раз, но очень там понравилось. Здорово, что вы там побывали.
Выложите, пожалуйста, фото, с удовольствием посмотрю!

Мандрівниця сказав...

Спасибо Вам за комментарии!!:))

Артур Контрольоров сказав...

фотографии хотына я практически все удалил (уже не помню почему - видать не устроило качество)

фотографии мукачево с завтрашнего дня начну понемногу выкладывать

VolNa: сказав...

Дорогая Мандрiвниця! "Це чудово!" Читаю ваши посты, как песню: такой замечательный, "вышуканий" украинский язык - просто бальзам на сердце! Я всю жизнь прожила в России, но мои корни ( со всех сторон и до седьмого колена)под Киевом, а родилась я в Дрогобыче. Поэтому, так приятно мне путешествовать вместе с вами по Украине. Спасибо! Жду новых фотовпечатлений от Мандрiвницi!

Мандрівниця сказав...

Здравствуйте VolNa!
Очень рада знакомству с вами и вашим блогом, очень он интересный и уютный!
Спасибо вам за комментарии и высокую оценку!
Заходите, всегда вам очень рада:)))