понеділок, 3 травня 2010 р.

Весна в країні чудес

Мне так бы хотелось, хотелось бы мне

Когда-нибудь, как нибудь выйти из дому

И вдруг оказаться вверху, в глубине,

Внутри и снаружи, где все по-другому

В.Высоцкий

1-я Песенка Алисы


Світом заволоділо кахання і не оминуло навіть стільці


А ті з них, хто ще не знайшов своє кохання, не засмутились, і сміливо подались на його пошуки


Тигробджоли незнаючи втоми літають з квітки на квітку


Разом з листочками на деревах з"явилися перші молоді стільці



Крокодили прилетіли з теплих країв

2 коментарі:

Артур Контрольоров сказав...

чтобы не оставалось надписи "коментар вилучено" надо во время удаления нажать кнопочку "удалить навсегда"

Мандрівниця сказав...

Спасибо!:)