Улыбки - это законные отпрыски счастья
Ч.Р.Метьюрин
"Мельмот скиталец"
Посмішки схожі на сонячних зайчиків, вони так само дуже швидко перебігають з одного усміхненого обличчя на інше, осявають його, зігрівають. Приємно бачити на вулиці людей, у яких сяють очі і з них ллється радість. Приємно дарувати посмішки незнайомим перехожим. Буває йдеш по вулиці і душа співає і сонячні зайчики вистрибують самі собою і хочеш з усіма оточуючими тебе людьми поділитись радістю:))
Київські мешканці зустрічають вас :
1. Гостинною посмішкою, запрошуючи відпочити, розважитись веселою розмовою приправленою чимось міцненьким

2. Радісною, дружньою посмішкою і щирими обіймами

3. Або посмішкою "на всі тридцять два зуба"
4. Кольорово-загадковою посмішкою, натякаючи на те, що по переду на вас чекають дуже цікаві і захоплюючі пригоди
5. І хитруватою посмішкою, за якою насправді ховається щира і безкористлива душа;)
Бажаю всім гарного позитивного настрою і багато щирих посмішок:)))
4 коментарі:
надо расширять географию хит-парада
а то 3 из 5 от пейзажной аллеи - это не честно :)
Ну, совсем вы меня раздразнили... :)) Хочу в Киев!
Дабрыныч, я с тобой согласна!
Надо будет прийти туда пораньше, когда людей не так много, а то, что б сделать фотографию надо прямо очередь занимать:)) и у меня на всех остальных фотографиях в кадр люди попадали, поэтому их и не выкладывала:)
VolNa, приезжайте, ждем Вас!
Специально к Вашему приезду разгоним облака и установим хорошую погоду:))
Дописати коментар