неділя, 9 травня 2010 р.

Кам'янець-Подільський – місто, що зберегло дух середніх віків



Кам'янець мене дуже вразив, коли перший раз побачила ще здалеку цю величну фортецю перехопило подих, виникло відчуття що я опинилась у середньовіччі, в нереальному фантастичному світі, і буде цілком нормальним якщо зараз над шпилями веж пролетить величезний,дракон виблискуючи на сонці золотою лускою.


На фоні неба, серед краси природи, на крутих схилах здіймаються величезні, міцні мури, шпилі пронизують небо, в уяві починають з величезною швидкістю виникати одна за одною картини величних, жорстоких боїв, героїв, могуття людського духу, відваги і сили. Або якісь зовсім фантастичні образи.

Як приємно посидіти на траві під цими величезними, величними мурами, роздивлятися їх та захоплюватись навколишньою красою, створювати в уяві свій власний світ, свою історію, мріяти, думати, і відпочивати не думаючи ні про що насолоджуючись оточуючими краєвидами.


Природа в Кам'янці фантастична. Багато зелені, квітів, повітря сповнене легкими ароматами бузку, моїх улюблених піонів, і ще якимись приємними запахами. Скрізь дуже багато квітучих дерев, всі подвір"я усіяні квітами, все потопає в зелені дерев. Якийсь веселий дідусь подарував мені букетик бузку, приємно було)), хоча не люблю зірваних квітів, краще милуватись ними коли вони живі. Ріка Смотрич весело і гарно протікає мальовничими каньйонами, я стояла на місточку і десь з пів години милувалась цими видами.

Саме місто мені також дуже сподобалось. Чисте, охайне, спокійне. Сподобались надзвичайно гарні, різноманітні ліхтарі.
Є багато гарної цікавої архітектури, тихі вулички. Доста парків та скверів. І ще є де випити смачної кави, закріпивши приємні враження хвилинкою спокою та відпочинку.
Я дуже полюбила це місто і обов’язково туди повернусь ...

2 коментарі:

Артур Контрольоров сказав...

один из моих любимейших городов в украине
был там три раза. но ни разу не сподобился отразить свои эмоции в виде текста
увы
очень нравилось просто бродить улочками каменца
просто так, без цели
очень интересный там есть экскурсовод-бизнесмен данилов
да, много чего интересного... даст Бог, как-нибудь напишу

Мандрівниця сказав...

Мне бывает тяжело писать про места, которые отпечатались в сердце, кажется, что б ни написала, все будет не то, что истинные впечатления и эмоции все равно не передашь, да так оно и есть, ведь самого главного словами не выскажешь, это можно лишь ощутить внутри, в душе и сердце.

Улочки там замечательные:)

В этот раз было ограничение во времени, но обязательно поеду туда еще и не один раз. Ведь там действительно много чего интересного