Ну, как, Китти, хочешь жить в Зазеркальном доме?
Л.Кэррол "Алиса в Зазеркалье"
Хто як, а от я дуже люблю роздивлятись всілякі відображення наприклад як у воді відображаються будинки як змішується старий вік з сучасністю

цікаво подивитись на відображення Михайлівського собору в створеному дощем дзеркалі

а це чернівецький ліхтар в якому відображається шматочок будинку

або видно в вікні купол Михайлівського собору
В Задзеркальному світі я б опинитись не ризикнула, а от кутиком ока туди зазернути - це доволі цікаво:)
2 коментарі:
как всегда концептуально и романтично
однако, хотелось бы размах поширше :)
то бишь фоток побольше
варианты, где можно поймать отражение:
- зеркало автомобиля
- витрина бутика
- стеклянные крыши тц "глобус"
хм... больше ничего придумать не могу :)
Спасибо, Дабрыныч!:)
Границы зазеркалья обязательно буду расширять:)
Дописати коментар