неділя, 19 вересня 2010 р.

Подивитися на світ інакше

Ну, как, Китти, хочешь жить в Зазеркальном доме?
Л.Кэррол "Алиса в Зазеркалье"
Хто як, а от я дуже люблю роздивлятись всілякі відображення наприклад як у воді відображаються будинки
як змішується старий вік з сучасністю
цікаво подивитись на відображення Михайлівського собору в створеному дощем дзеркалі чи на Одеський порт

а це чернівецький ліхтар в якому відображається шматочок будинку
або видно в вікні купол Михайлівського собору
В Задзеркальному світі я б опинитись не ризикнула, а от кутиком ока туди зазернути - це доволі цікаво:)

2 коментарі:

Артур Контрольоров сказав...

как всегда концептуально и романтично

однако, хотелось бы размах поширше :)
то бишь фоток побольше

варианты, где можно поймать отражение:
- зеркало автомобиля
- витрина бутика
- стеклянные крыши тц "глобус"

хм... больше ничего придумать не могу :)

Мандрівниця сказав...

Спасибо, Дабрыныч!:)

Границы зазеркалья обязательно буду расширять:)