середа, 8 вересня 2010 р.

«Люди бояться мовчанки, густої та спокійної, вони панікують і починають краяти її словами, дуже зайвими. Так багато зайвого й непотрібного мовиться. Всюди такі великі смітники зі слів. Якщо люди беруться мовчати, то мовчать надто голосно…. Люди не знають, про що мовчати разом, і тому розбивають тишу, яка їм заважає».
Дзвінка Матіяш

1 коментар:

Артур Контрольоров сказав...

Почему мы всегда готовы ляпнуть любую чушь только для того, чтобы стало уютнее?.. Именно так можно понять, что ты нашла кого-то стоящего, когда можно нифига не говорить и вместе наслаждаться тишиной.
Из к/ф "Криминальное чтиво" ("Pulp Fiction")