Почати, напевно, потрібно з того, що здійснилась ще одна моя мрія:)
... поїзд.. ритм-ритм-ритм. Кілометри мають присмак терпкості чорного чаю, виміряються віршами улюблених поетів, голосами друзів, бризками сміху. Люблю їздити в поїздах на верхніх поличках, читати книжки, пити чай і мружитись від задоволення, зрідка вплітати слова в перестук колес...
І так, починаємо:) Увесь шлях до Дубно нас супроводжувала весна, показуючи всю різноманітність своїх ніжних, тривких барв. Створювалося враження наче сонце оселилось в кожному дворі, всі обійстя були заквітчані жовтими, ніжно білими нарцисами. Дарунки весни - неймовірна краса!
Дубенський замок виправдав всі мої довгі очікування цієї зустрічі. Він чудовий!
Вид на замок і його кріпосні стіни.
А навкруги простір-простір, і природа, ще ранкова, з росою на траві, зі співом пташок, а ще тиша і спокій.
Вхід до замку
Спочатку в нас був план брати замок штурмом, але підійшовши ближче, ми побачили що запізнилися, територією замку вже заволоділа весна. Крізь була відчутна її присутність, і замок був задоволений своїм власником, а нас зустріли привітно і навіть трошки урочисто:)
Територія замку затишна, і простора. Радували весняні зелені кольори і те що замок в доглянутому стані
А ще мені дуже подобаються сторожові вежі Дубенського замку
А потім ми ще довго гуляли довкола замку, насолоджувались красою навколишніх краєвидів і весною. А потім поїхали в Луцьк:)










2 коментарі:
классно!
прям репортаж про буйство весны получился, а не про дубненский замок! :))
весна сейчас везде на первом месте:)
Дописати коментар