Есть только два способа прожить жизнь
Первый - будто чудес не существует.
Второй - будто кругом одни чудеса.
Альберт Эйнштейн
...вийшла на полонину, а там пухнастою хмаркою паслись вівці:))
В стороні, на траві, сидів пастух і грав на сопілці чарівну мелодію гір, неба і лісу - це було просто казково, він був наче чарівник, який знає дух гір і розмовляє з ним через цю мелодію:)) І мелодія ця впліталась в гірські хребти, летіла безкрайнім небом, і гори відповідали величною музикою тиші:)
Радість переливалась через край, і коли я вже не могла її вмістити в собі, було відчуття наче розчинялась в цьому просторі неба і гір, і вітер підхоплює мене і носить над вершинами гір, над лісами, полонинами, а коли повертаюсь назад то все це небо і гори, наче опиняються в середині мене, а я залишаюсь в них:))) це просто суперові відчуття, таак:))))
А ще, я тепер знаю, як то сидіти біля вогню, в ночі, коли навколо тебе густа тиша темного лісу, величний спокій і зоряне небо, це дійсно словами не передати;))
Жила поза часом, це було дуже незвично, і дуже кайфово, немає відчуття часу, живеш, гуляєш, роздивляєшся дива які оточують навколо:)
Не знаю скільки часу сиділа на землі і просто роздивлялась і гладила пухнастий мох, і так майже з усім, то пеньок якоїсь незвичної форми зустрівся, то гриб знайшла, то солодку чорну афину заховану під кущем:) радості було:)))
Майже не розмовляла, і музику не слухала, якось зовсім бажання не було, особливо, якимись зайвими, не потрібними були слова...
Всі ночі було зоряне небо, і коли небо ставало глибокого темного кольору, а зірки дуже яскравими, я виходила на простору галявину, лягала на карімат і дивилась на небо. Це такий кайф, це ні з чим не порівняти, таке враження наче ще трохи і небо тебе накриє:)))) єх....
Одне з найсильніших і найзахоплюючих вражень, коли із лісу вийшла на полонину, а там гуляли коні!!!!! Я спочатку повірити своєму щастю не могла:))) Я дуже люблю коней, і побачити їх на волі, та ще й серед гір, це була одна з найзаповітніших моїх мрій. І раптом мрія ось так, просто-запросто, здійснилась, ну як після цього не вірити в дива?:)))

Вийшла зі ступору і згадала що в мене є для них гостинець, ціла коробка цукру-рафінаду:) Спочатку обережно почала до них підходити, але вони близько не підпускали, а потім просто спокійно стала, і простягнула долоню з гіркою білого цукру:) І раптом один з найбільших коней тихенько, повільно до мене наблизився, і почав хрумати цукор, це було так суперово, він їв обережно і його м*які і теплі губи трохи лоскотали долонь, було дуже приємно:)))) А коли цукор закінчився він не пішов, а почав тицатись в мене мордою і дозволив себе погладити:))) щастя заливало мене як безмежний океан, не вірилось в реальність того що відбувалось зі мною. Час наче завмер, і в ту ж мить летів з величезною швидкістю, йти дуже не хотілось. Навічно зберегла в своєму серці цю зустріч, як найдорожчий скарб. Скарбниця поповнюється, таак;)
А ще, для мене, несподіваним і приємним відкриттям була лісова малина, і ожина ніколи не думала, що вона Така солодка і смачнезна:)
но не в этом радость совершенная(с)














5 коментарів:
Все понятно:живем так,как-будто везде чудеса:-) И правда,чудеса. Благодать и красота.
ЧУМработница, здравствуйте!
Спасибо что заглянули, прочитали, за теплые слова:)
Всегда рада поделится красотой;)
А чудеса они везде, да, так и живем:)!
Ой, ой, бегу изо всех ног: кажется, наша Мандрівниця объявилась! Ура! Я уж переживала....
Я думаю, природа - самое большое чудо, которое нас окружает. Но не все из нас умеют это чудо увидеть...
Мандрівниця из тех, кто умеет. И нам показывает. Спасибо. (тоже боюсь лишних слов наговорить...)
:) здравствуйте дорогая VolNa!
Очень Вам рада!:))
Еще раз спасибо большущее за внимание!
Мне приятно вместе с Вами видеть эту красоту, делится всем, что для меня важно, и радоваться краскам жизни!
Мандрівниця! Ну что же вы так надолго пропали? Всё ли ладно у вас?
Очень надеюсь в новом году читать о ваших дорожных впечатлениях как можно чаще!!!
С Рождеством! Пусть волшебное настроение этих дней продлится как можно дольше и изгонит из наших будней скуку и обыденность!
Дописати коментар