Весна з дзвінким яскравим сміхом йде нашою гарною Землею, дарує тепло, посмішки і радість. А ще ця весела, молода панночка має чарівних друзів-помічників які всюди її супроводжують. Звуться вони Весняники. Їх зазвичай важко помітити, але можна почути, тільки треба уважно прислухатись. Вони розважають панночку Весну веселими, кольоровими пісеньками-веснянками.
Мають вони свій маленький оркестр.

Мають вони свій маленький оркестр.

Талановитий диригент, знає всі мелодії весни і часто-густо імпровізує та додає різних насичених кольорів щоб Весні було веселіше і щоб вона світліше посміхалась.


Музики грають з натхненням і радістю, і їхня мелодія розливається Світом теплим сонячним промінням, сріблястими краплинами дощика, яскравими блискавками і різнобарвними веселками:)

І від тих сонячних мелодій Земля прикрашається різними кольорами. Білими і світлими, яскравими і різнобарвними!
Особливо добре їх чути коли люди посміхаються один до одного щирими посмішками, знаходять нових друзів, радіють приємним зустрічам, закохуються чи ще дужче починають кохати:) радіють Весні!:)А Весняники продовжують весело грати свої чарівні мелодії:)
Особливо добре їх чути коли люди посміхаються один до одного щирими посмішками, знаходять нових друзів, радіють приємним зустрічам, закохуються чи ще дужче починають кохати:) радіють Весні!:)А Весняники продовжують весело грати свої чарівні мелодії:)

Немає коментарів:
Дописати коментар