субота, 13 березня 2010 р.

Солодкий Львів!!!

Львів зустрів нас як гостинний господар, поспішаючи показати нам все найкраще та найцікавіше що він має, відразу огорнув нас своєю неповторною атмосферою, надав притулок щасливим його гостям, які нарешті дочекались цієї зустріч

Провів нас біля своїх надзвичайних, величних, старовинних костелів, та соборів

Відкрив всю свою красу та казковість як на долоні

Захоплююче подих видовище

Пригостив солодощами

навіть шоколадним левиком:)

Надзвичайно смачними тістечками

Цукерками ручної роботи

Показав нам мавок що так полюбили це місто що втекли з морських глибин, і погодились тримати ліхтарі, аби тільки залишитись в ньому
Здивував левом який не міг вирішити на якому боці будинку йому краще і тому розділився навпіл, щоб бути відразу на одній і на іншій стороні

Левом бешкетником, який має під собою власний ресторан, і показує всім язика, гордій

Левом-багатієм, з одноіменнми банком


Чоловіком, привітно простягаючим руку з вікна запрошуючи на горнятко кави по-Львіськи, або навіть і чогось міцнішого

Левом, який вправно їздить на роверку "Леотуром"

Левом, що полюбляє перехилити келишок, другий пива

І зігрів затишною і теплою атмосферою, запрошуючи повернутьсь до нього ще

2 коментарі:

chrishoneybee сказав...

вдале полювання на левів ;)

Мандрівниця сказав...

) саме так)))