субота, 6 березня 2010 р.

Мрія, яка здійснилась!

Сьогодні їду до Львова!!!! Як же довго чекала я на цю поїздку, і ось нарешті білети лежать переді мною, речі вже спаковано, відчуття неймовірного щастя, радості і трошки спокою, просто переповнюють. Ще один пункт зі списку можна викреслити, з яким же задоволенням я це зроблю))

2 коментарі:

chrishoneybee сказав...

Ласкаво просимо! :)
..приємно, коли хтось мріє про подорож до міста, в якому ти живеш...

Сподіваюся, Львів виправдає всі твої сподівання!

Мандрівниця сказав...

Дякую:) Подорж була надзвичайно гарною, цікавою, і нажаль короткою, хотілось за весь час перебування увібрати в себе все місто кожну його часточку, це й робила, насолоджувалась кожною миттю