понеділок, 26 квітня 2010 р.

Дивовижна Весна

Чому саме Дивовижна? Дуже просто - тому що кожен день весною - це справжнє диво:)))
У мене на очах постійно відбувається диво народження нового життя. Все навколо набирається сил, для того щоб виявити себе у всій красі та неперевершеності, простоті та величності.
Сьгодні були лише маленькі, міцні брунькі, які набравшись сили і почувши тихий мелодійний голос весни прикрасили собою гілочки, перші вітають Дивовижну весну.
Ранок сонячний, веселий, повітря свіже і духмяне, виходиш на вулицю і очам своїм повірити не можеш, стільки барвів навколо, світ поринув у море зелені, блакить неба, пухнастість хмаринок. Квіти, весняні, ніжні, тендітні, такі чудові, намилуватись ними не можеш. Перед тобою безмежне блакитне море, або пухнаста жовта пір"їна. Так гарно, посмішка сама собою з"являється на обличчі, йдеш повільно, вбираєш в себе весну, нюхаєш повітря в якому вітають мільйони різних ароматів. Насолоджуєшся різноголосим, але таким гармонійним пташиним співом!!!!
Це так неймовірно гарно сісти на свіжу зелену траву занурити в неї руки, пестити її, насолоджуватись її прохолодою, ніжністю, приємним лоскотом!!! Радіє сонечко, радіє все довкола, і ти наділений щастям стежити за розквітом життя, бачити Диво!!!!:))))
Життя прекрасне, дивовижне і чудове!!!
Весна творить дива!

2 коментарі:

Kat сказав...

Весна - моя улюблена пора року! Перше тепло, сонячні дні, ароматне повітря і квітучі дерева... Хочеться затримати це якомога на довше.
Тільки руки в траву не занурюю, бо там бігають букашки :-)

Мандрівниця сказав...

)))))