вівторок, 7 червня 2011 р.

Про великих мешканців Києва

А ви знаєте про те, що в Києві живе Велетень:) Так-так справжній-справжнісінький і великий-великий. Звідки він прийшов ніхто не знає. Відомо тільки що мандрував він по нашій Землі багато-багато років, але ніде не залишався надовго.

Та коли він дійшов до Києва від побаченої краси в нього просто знесло дах:)















Йому настільки сподобалось це чарівне Місто і люди які в ньому мешкають, що він вирішив назавжди оселитись тут і на знак цього зняв свої чоботи в яких пройшов всю нашу велику Землю














Київські мешканці радо його прийняли і пригостили різнокольоровими льодяниками, скажу вам по секрету - це його улюблені ласощі. Але не подумайте що Велетень оселившись в Києві тільки й робить що милується красою Міста. Ні:) Він постійно вигадує різні незвичайні, цікаві штуки:)Зі своїх велетенських окулярів він зробив веселу лавку














На цій лавочці приємно посидіти в веселій компанії і поділитись різними секретами














І той хто посидів на цій лавочці починає краще помічали красу і дива які його оточують














А ще цей Велетень дуже любить дітей, і для того щоб частіше чути їх дзвінкий сміх він зробив для них гірку зі свого величезного циліндра:)



















Також він любить влаштовувати різні веселі і добрі-добрі дива і ховає їх в різних несподіваних місцях щоб люди раптово знаходили їх і посміхались. Наприклад розвішує дзвіночки на гілках дерев


















або майструє будиночки для птахів, щоб Місто наповнювали різноманітні симфонії:) Ось такий живе в нас Велетень;)

9 коментарів:

Артур Контрольоров сказав...

"І той хто посидів на цій лавочці починає краще помічали красу і дива які його оточують"

по ходу лавочка-то волшебная!
непременно надо будет на ней посидеть

а великан у тебя выходит... стриптизер какой-то!
все с себя снимает...
медленно и под музыку?

очень душевный рассказ получился!
аж противно :))
единственная отрада для панка в этом море позитива - кролик
он-то верняк наваливает кучу в цилиндр
ишь, как глазенки выпучил!
:))

Мандрівниця сказав...

:))))

а кролик очень особенный, как из мультика "Гоп" и кучки он делает из разноцветных конфет "морские камушки":))) только есть я бы их не рискнула;))

Unknown сказав...

Як чудово, коли в місті є такий велетень, що розмальовує повсякденну сірість у різні барви, дарує усмішку і добрий настрій:) Пощастило киянам! Може позичите нам свого велетня хоч на тиждень?)))))

Артур Контрольоров сказав...

хмм... кролик, пуляющий різнокольорові кавалки, не должен по идее иметь такой обреченный взгляд
:))
что-то тут не чисто...

Артур Контрольоров сказав...

2 ilona:
ми вам кролика позичимо, і він вмить розфарбує вашу повсякденність своїми кавалками
:))

Мандрівниця сказав...

ilona, дякую за відгук:)
наш Велетень в гості ходити любить, чекайте:)

Дабрыныч, прочитала твои комментарии:)))
смеюсь до слез просто:)))

Unknown сказав...

Моя сьогоднішня повсякденність вже широко усміхається після таких чудових коментарів!!!)))))))))

VolNa: сказав...

Мандрівниця, через семь дней, Бог даст, приеду в Киев погостить на пару недель. Что рекомендуете посмотреть? Куда сходить? А то я всегда теряюсь от разнообразия выбора, не знаю куда податься... А отдых для глаз мне просто необходим! Хочу визуальных впечатлений!:)
Вот Великан этот где обитает? Может, я бы на него тоже взглянула, пока он к Илоне не перебрался...

Мандрівниця сказав...

VolNa, собираетесь в Киев! Вот здорово! Желаю, что б у вас все получилось и хорошенько отдохнуть!:)

Очень хороший маршрут по киевским изюминкам написал Дабрыныч
http://dabrynych.blogspot.com/search/label/%D0%98%D0%B7%D1%8E%D0%BC%D0%B8%D0%BD%D0%BA%D0%B8%20%D0%9A%D0%B8%D0%B5%D0%B2%D0%B0

"Лавочка-крыша", "Очки" и "Горка-цилиндр" находятся на Пейзажной аллее. Там еще много разных интересных скульптур сейчас установили, есть на что посмотреть. А рядом с Пейзажной аллеей и Андреевский спуск находится, а там и Подол недалеко.

Парки хорошие
"Марииинский" http://mesta.kiev.ua/romantic/10-mariinskij-park.html,

"Владимирская горка" http://www.mykiev.info/ru/parks-and-gardens/vladymirs-hill.html

"Феофания"
http://lifekiev.com/park-feofaniya/

Владимирский собор и Софиевский, там тоже красиво и от туда тоже можно пройти на Пейзажную аллею.

В Мариинском парке красивый Кукольный театр:)
http://www.akadempuppet.kiev.ua/

Хорошего вам отдыха и самых ярких впечатлений радостных эмоций