Йому настільки сподобалось це чарівне Місто і люди які в ньому мешкають, що він вирішив назавжди оселитись тут і на знак цього зняв свої чоботи в яких пройшов всю нашу велику Землю
Київські мешканці радо його прийняли і пригостили різнокольоровими льодяниками, скажу вам по секрету - це його улюблені ласощі. Але не подумайте що Велетень оселившись в Києві тільки й робить що милується красою Міста. Ні:) Він постійно вигадує різні незвичайні, цікаві штуки:)Зі своїх велетенських окулярів він зробив веселу лавку
На цій лавочці приємно посидіти в веселій компанії і поділитись різними секретами
І той хто посидів на цій лавочці починає краще помічали красу і дива які його оточують
А ще цей Велетень дуже любить дітей, і для того щоб частіше чути їх дзвінкий сміх він зробив для них
гірку зі свого величезного циліндра:)
Також він любить влаштовувати різні веселі і добрі-добрі дива і ховає їх в різних несподіваних місцях щоб люди раптово знаходили їх і посміхались. Наприклад розвішує дзвіночки на гілках дерев
або майструє будиночки для птахів, щоб Місто наповнювали різноманітні симфонії:) Ось такий живе в нас Велетень;)

9 коментарів:
"І той хто посидів на цій лавочці починає краще помічали красу і дива які його оточують"
по ходу лавочка-то волшебная!
непременно надо будет на ней посидеть
а великан у тебя выходит... стриптизер какой-то!
все с себя снимает...
медленно и под музыку?
очень душевный рассказ получился!
аж противно :))
единственная отрада для панка в этом море позитива - кролик
он-то верняк наваливает кучу в цилиндр
ишь, как глазенки выпучил!
:))
:))))
а кролик очень особенный, как из мультика "Гоп" и кучки он делает из разноцветных конфет "морские камушки":))) только есть я бы их не рискнула;))
Як чудово, коли в місті є такий велетень, що розмальовує повсякденну сірість у різні барви, дарує усмішку і добрий настрій:) Пощастило киянам! Може позичите нам свого велетня хоч на тиждень?)))))
хмм... кролик, пуляющий різнокольорові кавалки, не должен по идее иметь такой обреченный взгляд
:))
что-то тут не чисто...
2 ilona:
ми вам кролика позичимо, і він вмить розфарбує вашу повсякденність своїми кавалками
:))
ilona, дякую за відгук:)
наш Велетень в гості ходити любить, чекайте:)
Дабрыныч, прочитала твои комментарии:)))
смеюсь до слез просто:)))
Моя сьогоднішня повсякденність вже широко усміхається після таких чудових коментарів!!!)))))))))
Мандрівниця, через семь дней, Бог даст, приеду в Киев погостить на пару недель. Что рекомендуете посмотреть? Куда сходить? А то я всегда теряюсь от разнообразия выбора, не знаю куда податься... А отдых для глаз мне просто необходим! Хочу визуальных впечатлений!:)
Вот Великан этот где обитает? Может, я бы на него тоже взглянула, пока он к Илоне не перебрался...
VolNa, собираетесь в Киев! Вот здорово! Желаю, что б у вас все получилось и хорошенько отдохнуть!:)
Очень хороший маршрут по киевским изюминкам написал Дабрыныч
http://dabrynych.blogspot.com/search/label/%D0%98%D0%B7%D1%8E%D0%BC%D0%B8%D0%BD%D0%BA%D0%B8%20%D0%9A%D0%B8%D0%B5%D0%B2%D0%B0
"Лавочка-крыша", "Очки" и "Горка-цилиндр" находятся на Пейзажной аллее. Там еще много разных интересных скульптур сейчас установили, есть на что посмотреть. А рядом с Пейзажной аллеей и Андреевский спуск находится, а там и Подол недалеко.
Парки хорошие
"Марииинский" http://mesta.kiev.ua/romantic/10-mariinskij-park.html,
"Владимирская горка" http://www.mykiev.info/ru/parks-and-gardens/vladymirs-hill.html
"Феофания"
http://lifekiev.com/park-feofaniya/
Владимирский собор и Софиевский, там тоже красиво и от туда тоже можно пройти на Пейзажную аллею.
В Мариинском парке красивый Кукольный театр:)
http://www.akadempuppet.kiev.ua/
Хорошего вам отдыха и самых ярких впечатлений радостных эмоций
Дописати коментар