вівторок, 8 березня 2011 р.

Незвичайна подорож до моря

В такой славный денек непременно надо придумать
что-нибудь совсем необыкновенное
Туве Янссон
"Шляпа волшебника"

На годиннику 5.30 ранку, на вулиці ще темно і прохолодно. Одеський залізничний вокзал зустрічає ранкових мандрівників. Чергова чашка кави зігріває і придає бадьорості. Мандрівка почалась.
Так приємно прогулятись рано вранці порожніми, тихими вуличками ще сонного міста. Так можна краще ним насолодитись, поспостерігати як двірники починають прибирати вулиці, як бігають одинокі собаки, і такий навкруги спокій і гармонія. Місто готується зустріти новий день...
А де краще зустріти сонце і новий день як не на березі моря. Трохи блукання одеськими двориками, і ось вже видно спокійну безмежність холодного моря облямованого кригою, видно як горизонт починає переливатися різними барвами і ось з’являється прекрасне сонце - це неперевершене видовище! Це дійство настільки зачаровує що страшно поворухнутись, бо здається будь який рух розвіє казковість цього моменту

Та сонце все вище встає з-за горизонту, небо світлішає а крига починає іскриться і переливатися під його променями як дорогоцінне каміння



Безлюдний пляж, тіні кораблів на горизонті, величний спокій моря, прозорість повітря і простір очищують думки і душу наповнюють легкістю. Яке неймовірне задоволення підійти до краю пірсу і покричати на весь голос, виплеснути в море все що так притягує до землі, оновитись і набратись нових сил.

Сонце підіймається вище і на пляж починають сходитись люди, їх не багато і тому спокій остається непорушним.
Помітила, хто там точно не бідує, так це чайки. Майже всі люди приходили з хлібом і ці ненажери цілими зграями зліталися на частування.

Мені навіть цікаво було як вони зможуть літати після такого рясного сніданку. І деякі й справді не могли і ліниво гойдались собі на хвилях чи стояли ловлячи вітер на пірсі


Таким було моє знайомство з холодним ще зимовим морем. Знайомство приємне й незабутнє

3 коментарі:

Unknown сказав...

Незрівнянна краса! дякую за цікаву подорож, ніколи не думала, що море навесні таке гарне і романтичне)))

Артур Контрольоров сказав...

хочется как-то откоментить, но не знаю как...

прекрасное и холодное - это так на самом деле страшно...

особенно мужчине
особенно весной

зы. тебе привет от саміх своїх :)

Мандрівниця сказав...

ilona, дякую, як виявилось море чудове в будь-яку пору року. Перевірено на людях:)


Дарбыныч, спасибо за комментарий

прекрасное и холодное в природе это не страшно, от такого холода можно закалится или утеплится, а вот холод в человеческих отношениях - это действительно страшно. против такого холода невозможно закалится и даже самый теплый чай не согреет, так что лучше, что б рядом были теплые, солнечные люди, особенно весной:)

спасибо огромное за привет, очень приятно:)