Дорогі і милі мої читачі і друзі, цю публікацію я роблю для себе, але якщо Вам буде цікаво її прочитати і переглянути, я буду рада.
Хочу узагальнити для себе цей незвичайний для мене рік, або маршрут №2010. Цей рік був надзвичайно сповнений всіляких подій, відкриттів, нових надбань, значних втрат, але неймовірно цікавим.
Маршрут був не легким, але саме цим дуже цікавим. На ньому я зустріла нових, надзвичайно цікавих, гарних людей; одні з них подарували мені нову мрію, з ними було весело посміятись від душі, і в них я знайшла своїх однодумців, інші подарували душевне тепло, деякі розширили мій кругозір, отже з попутниками мені виключно пощастило, а це, я скажу відверто, має велике значення під час подорожі.
Ще на цьому маршруті не все склалось так, як я хотіла, але все склалось саме так як треба.
Також я усвідомила що на все буде і прийде свій час, і коли доля, або ще хтось чи щось, дарує тобі подарунки то нерозумно від них відмовлятись, треба їх брати і бути щасливою від того що я маю, ну і звісно прагнути до ще більшого щастя.
І ще одне, і надважливе відкриття цього року - це те, що щастя існує тільки тоді, коли є з ким його розділити!(с) Це правда!
Багато моїх мрії здійснилося на цьому маршруті, ще більше залишилось на маршрут №2011, і це чудово, є до чого прагнути, а будуть поряд близькі люди - буде все добре - мрії здійсняться, інакше бути не може. Чому? Дуже просто - тому що я сама є творцем свого життя, своїх думок і свого щастя.
Сподіваюсь стати кращою, і морально і духовно і фізично; принаймні буду до цього прагнути.
Одне знаю точно - життя непередбачуване і надзвичайно цікаве. За бурями буде штиль і буде легкий сум за штормом, і навпаки. Все проходить і ще "в житті найперше — це притомність духа, тоді і вихід знайдеться з нещасть"(с).
Бажаю всім і собі великого внутрішнього щастя в житті і бути оточеними любов'ю!
Всім дякую, за те, що на цьому маршруті були зі мною!
12 коментарів:
Як там хтось мудрий сказав: "щастя - це не точка призначення, до якої ми мандруємо. Щастя - це спосіб мандрувати". Це сам маршрут :)
Бажаю тобі продовження твого маршруту в правильному напрямку і з правильними супутниками! :)
Дякую!!!:)))
І тобі величезного щастя в Новому році!
Бажаю, щоб всі пункти призначення твого наступного маршруту були під знаком любові, добра і злагоди. Щоб дорога стелилася рівним полотном і на ній обов'язково всі складні місця були позначені застережуючими знаками, а всі цікаві - відкривались для тебе в повній мірі. Всього найкращого на новому маршруті!:)
Рада,что присоединилась к Вашйе дружной компании и добавила ярких красок в свою жизнь. Удачи! С Новым годом!
ilona, щиро дякую за побажання!
Бажаю щоб всі ваші мрії здійснились у новому році!
І щоб у вашій родині завжди були любов, тепло і затишок!
ЧУМработница, я очень рада такой компании! Могу смело сказать, что ярких красок в мою жизнь добавили вы и ваш блог который открыл для меня такой интересный край, мене как путешественнице - это очень интересно и познавательно!
Кстати, благодаря вам, прочла книгу "Динка" - книга мне очень понравилась.
Желаю вам и вашей семье в новом году всего самого хорошего!
надеюсь, что в 2011 году ты на протяжение еще большего времени будешь пребывать в состоянии счастья
но только мотивированного счастья!
потому как немотивированное счастье удел шизофреников :))
необходимые составляющие твоего счастья будут постоянно меняться, но ты всегда будешь чувствовать, что именно тебе нужно в данный момент жизни для счастья
а когда ты вконец просветлишься, усядешься на облаке и будешь созерцать
:))
а мы поймем, что это произошло по отсутствию новых статей в твоем блоге
и тогда нам станет немножечко грустно
а ты посмотришь на нас грустных и... твое абсолютное счастье нарушится...
бред какой-то :))
короче, мудрость жизни: не переставай писать в блог и будет нам счастье
новых впечатлений тебе в новом году и исполнения всего задуманного и желаемого!
это самое лучшее, необычнейшее и приятнейшее пожелание, вот читала, и улыбка появилась, спасибо огромное!:)
желаю и тебе в новом году, огромного счастья, радости и всего самого хорошего!
можна я тут з краєчку посиджу тихонько? послухаю.. тобто почитаю і помовчу. :)
ну звичайно ж, можна!:)
для тебе є місце в затишному куточку!
Дорогая наша Мандрівниця! Как много в нашей жизни зависит от попутчиков! И как я рада, что на маршруте №2010 мне повстречались вы!
На моём пути тоже "не все склалось так, як я хотіла", но тем важнее мне теперь прийти к пониманию, что все "склалось саме так як треба". Уверена, что вместе с вами сделать это мне будет легче!!! Спасибо вам за всё!
VolNa, добрый, милый, замечательный вы человек!
Я Вам очень рада!
Ваши слова как солнечные лучики – всегда согревают и приносят радость!
Ви додали в моє життя теплих і світлих кольорів!
Щиро дякую вам!
Дописати коментар