Підіймались на гору Піп-Іван йшли з села Дземброня. Карпатська природа неймовірно гарна, там відчуваеш себе вільною і незалежною людиною, така велич та краса гір, зеленої тави, польових квітів, лісів, високих дерев. А потім наскільки вистачає ока безмежні гори, наче застиглі морські валуни. Ух.. аж подих захоплює!!!
Рафтінг. Пять годин спуску по Чорному Черемошу. Враження надзвичайні. На привалі пили гарячий чай, це було просто неймовірне задоволення. Бурхлива річка, пороги, а навколо дивовижні краєвиди, гори, ліси, села. Стільки всього побачили за раз;)
3 коментарі:
значит по реке сплавляться уже не маленькая, а как на воздушном шаре лететь, так надо повзрослеть?! :)
:))) ну зачем же нужна река если по ней не сплавляться?:)))
А на воздушный шар, да я, да хоть сейчас, а писала я про свою мечту, что она еще немного подрастет перед тем как осуществиться:))))
ааа!
я воспринял буквально про взросление :))
Дописати коментар